Youtube-шоу DIM: Мій DIM SHOW / S1

DIM: Мій DIM SHOW / S1

Dim SHOW teaser

Клієнт

Група компаній DIM будує якісне, високотехнологічне житло, орієнтоване на споживача з різним рівнем доходу. Всі об’єкти DIM спроектовані з урахуванням потреб і побажань людей, які оселяться в цьому житловому комплексі.

ПРОБЛЕМАТИКА

Проблем в цілому на ринку нерухомості декілька:

 • «Інвестори не можуть достукатися до забудовника»: щасливчиків об’єднує тільки перелік загальних проблем. У всіх ЖК різна аудиторія, але кожному інвестору треба робити ремонт, у всіх є питання щодо інфраструктури, термінів і т.д.
 • «Все пропало»: інвестори без ініціативи забудовника самі створюють форуми й чати, де розганяють паніку і мусують проблеми.
 • «Простіше знімати, ніж вникати»: існує пласт людей, що мають можливість, але не хочуть зв’язуватися з проблемами, описаними вище. Вони продовжують обирати оренду.
 • «Неможливо планувати»: криза за кризою, паніка, гривня згорає, банки руйнуються, що буде з забудовником? Якою буде доля моєї кредитної квартири?

ЗАДАЧА

Завдання, які повинен був вирішити YouTube-формат:

 1. Сформувати інструмент роботи з ядром аудиторії — інвесторами, які вклали гроші й тепер хочуть розуміти свої наступні кроки на шляху до свого затишного будинку мрії.
 2. Сформувати співтовариство інвесторів із спільною справою та загальними цілями.
 3. Усунути паніку серед інвесторів.
 4. Зайняти позицію друга-професіонала.

Рішення

У процесі статистичного дослідження ми помітили, що зазвичай забудовникам потенційний інвестор цікавий виключно до підписання договору. А коли угоду підписано — забудовник переходить до нових покупців, забуваючи про актуальні потреби інвестора.

Ми вирішили побудувати комунікацію на спілкуванні саме з інвесторами й вирішенні максимальної кількості їх питань і потреб. Простий і нетиповий для ринку стратегічний хід реалізував завдання зробити інвесторів амбасадорами бренду, які самі перетворять своїх друзів на майбутніх сусідів.

Формат

Рубрики у випусках продумані так, щоб зачепити всю ЦА: 

 • РЕМОНТ З НУЛЯ — прокачування “цегляної коробки”. ЦА – молоді інвестори, на порядку денному в яких стоїть ремонт у новій квартирі. Наші герої Іра та Максим роблять ремонт в реальній двокімнатній квартирі в ЖК Park Lake City.
 • ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА — детально розповідаємо про статус будівництва кожного ЖК. Це цікавіше, ніж звичайні обльоти будівництв з коптера або десяток фотографій об’єкта. ЦА — інвестори (реальні та потенційні).
 • ДАЙДЖЕСТ НЕРУХОМОСТІ — незалежний експерт, який оглядає ринок нерухомості на предмет привабливості інвестицій. ЦА — ті, хто знімає житло та не замислюється про покупку своєї квартири.
 • ЕКСПЕРТИ РИНКУ — особистості, які рухають якість життя на новий рівень в світовому та українському масштабі: архітектор, брокер, виконроб, дизайнер інтер’єру, урбаніст. Рубрика працює для всіх ЦА.
 • ЯК МИ ЦЕ РОБИМО В DIM — яку концепцію закладає спочатку конструкторське бюро, чому робиться саме так. Які матеріали та технології використовують в сучасних будинках. Рубрика працює для всіх ЦА.
DIM SHOW S1E1
DIM SHOW S1E2
DIM SHOW S1E3
DIM SHOW S1E4
DIM SHOW S1E5
DIM SHOW S1E6
DIM SHOW S1E7

КОМАНДА

Режисер: Аркадій Пасічник
Арт директор: Іван Семак
Копірайтер: Анна Калініна
Продюсер: Дмитро Коваленко
Оператор: Володимир Каліщук
Другий оператор: Віталій Товчига
Звук: Андрій Козубовської
Гример: Олександра Зеленська
Монтаж: Поліна Семак, Іван Семак
Моушн графіка: Влад Хвіщук
Дизайнер: Роман Гончаренко